Msza święta z okazji pięćdziesiątej rocznicy szkoły podstawowej

17 czerwca o godz. 9.00 metropolita katowicki abp Damian Zimoń koncelebrował Mszę św. w parafii pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego, w intencji dziękczynnej za 50 lat nowej szkoły w Gostyni przy ul. Rybnickiej.



